CZ
EN
DE
PL
Ubytování

Ubytování

Apartmány YELLOW SKI jsou kompletně vybaveny, a to včetně kuchyní, jejichž součástí jsou i myčky nádobí. Samozřejmostí je perfektní úklid před předáním apartmánů, čisté povlečení, osušky, k dispozici jsou i veškeré chemické prostředky pro provoz kuchyně. Obývací pokoje apartmánů jsou pokryty rychlou, bezplatnou WiFi, zábavu zajišťuje 80 cm LED televize.

více informací »

Sauna

Sauna

V Apartmánech YELLOW SKI taktéž naleznete saunu pro 6 osob, která nabízí intimní saunování spojené s odpočinkem. Sauna je druhem léčebná metoda, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání nebo celého organismu. Dosahuje příznivého účinku mírnou zátěží na organismus, která posiluje jeho odolnost, zpomaluje stárnutí a chrání před civilizačními chorobami.

více informací »

Last second

Last second

V Apartmánech YELLOW SKI se pro vás snažíme neustále připravovat řadu novinek a aktivit, které mohou zpříjemnit váš pobyt u nás. Mezi ně samozřejmě patří i tzv. last second nabídky, kde budete pravidelně nalézat různé slevy a zvýhodněné pobyty - zimní i letní.

Svých klientů si vážíme, proto na ně myslíme!

více informací »

Apartmány YELLOW SKI v Krkonoších

Apartmány YELLOW SKI***+ se nachází v centru horského střediska Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších na Dolním náměstí. Nabízí ubytování v osmi luxusních 2 až 6 lůžkových apartmánech, saunu a internet café bar všem vyznavačům zimních i letních sportů formou pronájmu apartmánů. Bezpečné parkování je zajištěno na vlastním pozemku v krytých parkovacích boxech či garážích.

Poloha YELLOW SKI***+ garantuje pěší dostupnost do velkého množství restaurací, prodejen sportovního zboží, půjčoven lyží a horských kol. TESCO supermarket je vzdálen pouhých 150 metrů. V docházkové vzdálenost 350 metrů je lyžařské středisko Studenov. Lyžařské středisko Horní Domky – Lysá hora je vzdáleno 2,8 km, 150 metrů od domu se nachází zastávka Skibusu, která Vás do střediska vyveze každých 15 minut zdarma.

SKIBUS FREE

SKIBUS FREE

150 M
SKI STUDENOV

SKI STUDENOV

350 M
CENTRUM

CENTRUM

50 M
TESCO

TESCO

150 M
4 RESTAURACE

4 RESTAURACE

do 150 M