» skok na hlavní menu


Apartmány YELLOW SKI v Krkonoších luxusní ubytování Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše

Vítejte u Apartmánů YELLOW SKI

Penzion YELLOW SKI***+ se nachází v centru horského střediska Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších na Dolním náměstí. Nabízí ubytování v **8mi luxusních 2 až 6 lůžkových apartmánech, saunu a internet café bar všem vyznavačům zimních sportů i letních sportů formou pronájmu apartmánů. Bezpečné parkování je zajištěno na vlastním pozemku v krytých parkovacích boxech či garážích.

Apartmány jsou kompletně vybaveny včetně kuchyně, jejíž součástí jsou i myčky nádobí. Samozřejmostí je perfektní úklid před předáním apartmánů, povlečení, osušky a veškeré chemické prostředky pro provoz kuchyně. Obývací pokoje apartmánů jsou pokryty rychlou bezplatnou WiFi, zábavu zajišťuje 80cm LED televize.

Poloha YELLOW SKI***+ garantuje pěší dostupnost do velkého množství restaurací, prodejen sportovního zboží, půjčoven lyží, horských kol, TESCO supermarket je vzdále 200 metrů. Vzdálenost od lyžařská střediska Studenov je 300 metrů, je proto dosažitelné pěšky. Lyžařské středisko Horní Domky – Lysá hora je vzdáleno 2,8km, pravidelný (každých 15minut) skibus (zdarma) má zastávku 150 metrů od domu.

Rokytnice nad Jizerou na online kamerách

Kamera Rokytnice.com Kamera Rokytnice.com
Apartmány YELLOW SKI Internet Café Bar Sauna

českyenglishdeutschpolskiпо-русски
creditcard logo

LÉTO

Apartmány připraveny pro letní provoz. Grilování, táborák to vše zajištěno v YELLOW SKI.

BONUSY PRO NAŠE KLIENTY

  • GARÁŽ GRÁTIS
  • SAUNA GRÁTIS od 3 nocí
  • 15% SLEVA NA SKIPASY
  • 15% SLEVA NA PŮJČOVNU
  • 10% SLEVA NA SKI ŠKOLA
  • WiFi zdarma v apartmánech

Předpověď počasí