CZ
EN
DE
PL
Ubytování

Ubytování

Apartmány YELLOW SKI jsou kompletně vybaveny, a to včetně kuchyní, jejichž součástí jsou i myčky nádobí. Samozřejmostí je perfektní úklid před předáním apartmánů, čisté povlečení, osušky, k dispozici jsou i veškeré chemické prostředky pro provoz kuchyně. Obývací pokoje apartmánů jsou pokryty rychlou, bezplatnou WiFi, zábavu zajišťuje 80 cm LED televize.

více informací »

Sauna

Sauna

V Apartmánech YELLOW SKI taktéž naleznete saunu pro 6 osob, která nabízí intimní saunování spojené s odpočinkem. Sauna je druhem léčebná metoda, která využívá příznivé účinky mírného přehřátí tkání nebo celého organismu. Dosahuje příznivého účinku mírnou zátěží na organismus, která posiluje jeho odolnost, zpomaluje stárnutí a chrání před civilizačními chorobami.

více informací »

Půjčovna lyží a SNB

Půjčovna lyží a SNB

Apartmány YELLOW SKI disponují vlastní půjčovnou lyžařského a snowbordového vybavení pro děti i dospělé. Nabízíme celkem 150 párů lyží a 100 snowboardů za bezkonkurenční cenu 990 Kč/za týden.

více informací »

Apartmány YELLOW SKI v Krkonoších

Apartmány YELLOW SKI***+ se nachází v centru horského střediska Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších na Dolním náměstí. Nabízí ubytování v osmi luxusních 2 až 6 lůžkových apartmánech, saunu a internet café bar všem vyznavačům zimních i letních sportů formou pronájmu apartmánů. Bezpečné parkování je zajištěno na vlastním pozemku v krytých parkovacích boxech či garážích.

Poloha YELLOW SKI***+ garantuje pěší dostupnost do velkého množství restaurací, prodejen sportovního zboží, půjčoven lyží a horských kol. TESCO supermarket je vzdálen pouhých 150 metrů. V docházkové vzdálenost 350 metrů je lyžařské středisko Studenov. Lyžařské středisko Horní Domky – Lysá hora je vzdáleno 2,8 km, 150 metrů od domu se nachází zastávka Skibusu, která Vás do střediska vyveze každých 15 minut zdarma.

SKIBUS FREE

SKIBUS FREE

150 M
SKI STUDENOV

SKI STUDENOV

350 M
CENTRUM

CENTRUM

50 M
TESCO

TESCO

150 M
4 RESTAURACE

4 RESTAURACE

do 150 M