CZ
EN
DE
PL
header lyzovani

Kam na lyže a běžky v Rokytnici nad Jizerou a okolí

Ski areál HORNÍ DOMKY – Lysá Hora (cca 2,8 km od Apartmánů YELLOW SKI). Areál 1.320 m n.m. se šesti lyžařskými vleky a dvěmi čtyřsedačkovými lanovkami - jedna z nich, o délce 2.198 m, končí až na vrcholu Lysé hory. Jsou zde nejnáročnější černé sjezdovky, FIS červená, turistická modrá, slalomový svah a také tratě pro úplné začátečníky. Dále je zde půjčovna a úschovna lyží a skiservis.
www.skiroky.cz

Ski areál STUDENOV (cca 350 m od Apartmánů YELLOW SKI). Areál  930 m n.m. s deseti lyžařskými vleky. Svým uspořádáním je vhodný pro začátečníky, středně zdatné lyžaře, rodiny s dětmi a snowboardisty. Najdete zde lyžařskou školu, půjčovnu a úschovnu lyží a snowboardů, skiservis, parkoviště, bufet a restauraci.
 www.skiroky.cz

Ski areál u MODRÉ HVĚZDY (cca 1,5 km od Apartmánů YELLOW SKI) se třemi vleky. Sjezdovky jsou vhodné pro začínající lyžaře, snowboardisty a rodiny s dětmi. Naleznete zde provazový vlek pro nejmenší děti, dětskou lyžařskou školu, parkování, kiosek s rychlým občerstvením a restauraci na Horním náměstí.
 www.rokytnice.com/skiareal

Ski areál PASEKY NAD JIZEROU – Lyžařský areál v Pasekách nad Jizerou nabízí ideální lyžování pro rodiny s dětmi.
 www.skipaseky.cz

Bezplatný SKIBUS (cca 150 m od Apartmánů YELLOW SKI) - Provoz Skubusu v Rokytnici nad Jizerou je díky finanční podpoře Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu pro návštěvníky zdarma. Jízdní řád je ke stažení na adrese  www.rokytnice.com